سوالات متداول پرسیده شده

faq-icon

چگونه می توانم از اصالت کالا اطمینان حاصل کنم ؟

  • با وارد کردن بار کد 12 رقمی بین المللی موجود بر روی بسته محصول به آدرس زیر متعلق به سازمان حمایت از تجارت آمریکا برای جلوگیری از تقلب محصول، آدرس تجاری بار کد ثبت شده با آدرس درج شده بر روی بسته بندی محصول باید یکسان باشد.

    http://gepir.gs1.org/index.php/search-by-gtin

  • از طریق سازمان غذا و داروی ایران نیز اصالت کالا قابل پیگیری است ، به این صورت که برچسب زرد رنگ اصالت روی محصول را خراشیده و شماره 16 رقمی موجود را به شماره ارائه شده اس ام اس کنید. در کمتر از 5 دقیقه پیامی منطبق با برچسب سفید روی محصول برای شما ارسال خواهد شد که نشان از اصالت کالا دارد.
  • برند Forever Bloom در سایت PCPC یا ( Personal Care Products Council ) متعلق به سازمان حمایت از مصرف کنندگان آمریکا ثبت شده است. کافیست در قسمت جست و جوی سایت نام Forever Bloom را وارد کنید.
  • در سازمان غذا و داروی آمریکا ( FDA ) نام شرکت و تولیدی آن ثبت گردیده است.

سفارشم را چه موقع دریافت خواهم کرد ؟

برای مطلع شدن از سفارشی که داده اید به قسمت پیگیری سفارشات رفته و سفارش خود را پیگیری کنید ، در غیر این صورت اطلاعات عمومی مربوط به تحویل کالا را از قسمت تحویل کالا مطالعه کنید.

اگر بعد از خرید محصول خواهان لغو سفارش یا تعویض محصول با محصول دیگری بودم چه اقدامی انجام دهم ؟

لطفا در فاصله یک ساعت بعد از درخواست خرید و قبل از ارسال محصول از طرف نسل زیبا، با شماره های تماس شرکت تماس حاصل کرده و درخواست لغو یا تعویض سفارش دهید . در صورت لغو درخواست، همکاران ما در اولین فرصت مبلغ پرداخت شده شما را به حساب شما برگشت خواهند داد و جهت تعویض نیز اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.

اگر راحت نیستم اطلاعاتم را در سایت شما وارد کنم چه راه دیگری برای سفارش دادن وجود دارد ؟

شما می توانید با تماس با شماره های تماس ما 07136242851 و 07136242852 نیز اقدام به ثبت سفارش خود کنید. همکاران ما مراحل لازم جهت انجام این روند تا رسیدن محصول به طور صحیح و سالم به دست شما را توضیح داده و اقدامات لازم را انجام خواهند داد و هر گونه مشاوره جهت خریدی آسان تر و مطمئن تر و همینطور انتخاب بهترین محصول متناسب با نوع پوست شما توسط همکاران ما داده خواهد شد.

آیا جواب سوال خود را در میان سوالات متداول پرسیده شده پیدا نمی کنید ؟

لطفا به قسمت تماس با ما رفته و از آنجا به ما ایمیل بزنید و یا با شماره های شرکت به طور مستقیم تماس حاصل فرمایید.