اطلاعات تحویل

اطلاعات تحویل محصول

فرایند خرید و تحویل محصول

1 – ابتدا هزینه محصول توسط خریدار به صورت آنلاین یا کارت به کارت پرداخت شده و به حساب شرکت نسل زیبا واریز می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید از وبسایت اینجا کلیک کنید.

2 – شرکت نسل زیبا آدرس و مشخصات مشتری که جهت ارسال محصول برای مشتری در وبسایت درج شده را بررسی کرده و جهت اطمینان از صحت آدرس ارائه شده و اطلاعات هویتی با مشتری تماس حاصل می کند. کلیه سفارش های پذیرفته شده توسط پست پیشتاز برای مشتریان ارسال می شود. چنانچه سفارش خرید قبل از ساعت 12:30 بعد از ظهر انجام گیرد ، محصول در همان روز در کمتر از 30 دقیقه با پست پیشتاز ارسال می شود و رسید پستی به شماره تماس اعلامی بر روی تلگرام خریدار برای او ارسال می گردد و برای سفارش های بعد از ساعت 12:30 بعد از ظهر ، بسته در اولین روز کاری ارسال خواهد شد. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.

3 – واحد فروش نسل زیبا از زمان ارسال محصول تا رسیدن آن به دست مشتری، پیگیری های لازم را انجام می دهد. کلیه سفارش ها از طریق سامانه رهگیری مرسولات پستی به آدرس newtracking.post.ir نیز قابل پیگیری است.

4 – واحد فروش نسل زیبا پس از تحویل مرسوله ، برای اطمینان از سلامتی محصول با مشتری تماس حاصل می نماید.

6 – تمامی مراحل پروسه فروش ، اعم از اطلاعات هویتی ، ساعت پست و ساعت تحویل و دیگر اطلاعات مربوط به حریم خصوصی مشتری در بانک اطلاعاتی شرکت محفوظ و محرمانه نگهداری خواهد شد.