راهنمای خرید

بهترین سرم ویتامین c و راهنمای استفاده آن

بهترین سرم ویتامین c و راهنمای استفاده آن

Best Vitamin C

همه سرم های ویتامین C به طور برابر و یکسان تولید نمی شوند

این که شما به دنبال ساده سازی روال مراقبت از پوست و یا تقویت آن هستید، سرم ویتامین C ممکن است یک بلیط طلایی برای شما باشد. بنابراین راز بهترین سرم ویتامین c و راهنمای استفاده آن در این مقاله آمده است.
ویتامین C موضعی مانند یک کارگاه چند منظوره است که می تواند پوست شما را محافظت، ترمیم و تقویت کند.

اما، مانند هر محصول دیگر، همه سرم ها برابر نیستند. اجزای تشکیل دهنده سرم ها مانند نوع و غلظت ویتامین C، لیست مواد تشکیل دهنده آن و حتی نوع بطری یا دستگاه پخش کننده از مزایای سرم ها می باشند، که در صورت عدم داشتن کیفیت مناسب می تواند پوست شما را خراب کند.

اما نگران نباشید، رمزگشایی کدام سری از سرم ها برای خرید کار چندان سختی نیست. ما در مورد مزایای سرم ویتامین C، چگونگی انتخاب یک محصول با کیفیت (به علاوه توصیه ها)، و نکاتی درباره ی نحوه ی استفاده بیشتر از آنها، حقایقی را کسب کرده ایم که می خواهیم آنها را به شما توصیه کنیم.

از مهمترین مزایای سرم ویتامین C و بهترین زمان ممکن برای استفاده از آن

The best way to apply vitamin C

ویتامین C یک آنتی اکسیدان قوی است، به این معنی که آسیب های محیطی و خورشید به سلول های بدن را متوقف کرده یا آن را به طور کلی از بین می برد.
سلول ها. و در حالی که می توانید با نوشیدن آب پرتغال در هر صبح، آن را به عنوان یک مدافع خوب برای بدن خود حساب کنید، بهترین راه برای محافظت و فواید ویتامین C، استفاده از آن به طور مستقیم روی پوست است.

اما یک دلیل مهم هم وجود دارد که شما نمی توانید فقط برش های مرکبات را روی گونه های خود بگذارید. بخصوص هنگامی که شما خودتان انجامش می دهید هیچ کنترلی بر کیفیت آن وجود ندارد – و گاهی اوقات علاوه بر این که بی خطر نیست، همچنین کارآمد خاصی هم ندارد.

به این دلیل است که وقتی می خوریم، می نوشیم یا همچنین مکمل ویتامین C که به اسید اسکوربیک معروف است استفاده می کنیم، طبق اظهارات بانک اطلاعاتی معتبر به عنوان یکی از قوی ترین آنتی اکسیدان ها در پوست، ویتامین C برای محافظت در برابر عکس گرفتن، سرکوب سیستم ایمنی ناشی از اشعه ماوراء بنفش و فوتوکارسینوژنز نشان داده شده است. همچنین با افزایش سنتز کلاژن، تثبیت الیاف کلاژن و کاهش تخریب کلاژن اثر ضد پیری دارد. این ماده تشکیل ملانین را کاهش داده و از این طریق رنگدانه را کاهش می دهد. ویتامین C تقویت کننده اصلی ویتامین E است و به طور هم افزایی با ویتامین E در محافظت در برابر آسیب اکسیداتیو کار می کند.[/toggle] فقط یک منبع اطمینان بخش از مزایای پوست برای خودمان فراهم می کنیم. با این حال، فشار دادن ویتامین C به شکل سرم، بعد از تغییر شیمیایی، در واقع به ما این امکان را می دهد که پوست ما بهتر و بیشتر از یک راه کارآمد آن را جذب کند.

 • چین و چروک را کاهش می دهد.
 • از کلاژن پوست محافظت می کند و تولید کلاژن را افزایش می دهد.
 • به بهبود زخم کمک و آنها را ترمیم می کند.
 • به محافظت در برابر آفتاب کمک می کند.
 • افزایش فشار خون را کاهش می دهد. سطح پوست را یکنواخت می کند.
 • با روشن کردن پوست، چهره را روشن می کند.
 • مانند یک زره پوش در برابر آلودگی و رادیکال های آزاد برای پوست عمل می کند.

 

اگر نمی دانید در چه موقع از سرم ویتامین C استفاده کنید، پاسخ ما به شما در هر روز دو وعده صبح و عصر بعد از پاکسازی و تمیز کردن پوست، بهترین زمان ممکن خواهد بود.

در یک مطالعه تحقیقاتی lمعتبر نتیجه ای که به دست آمده حتی توصیه می شود هر هشت ساعت یک سرم ویتامین C مصرف کنید، و یا برای اوج محافظت از پوست خود دو بار در روز از آن استفاده کنید.

ویتامین C دارای خاصیت نوری و مسئول محافظت از استرس اکسیداتیو از رادیکال های آزادی است که در طول روز از برخورد با دود اگزوز ماشین ها، دود سیگار، مواد شیمیایی خاص، حتی غذاهای خوراکی و مشروبات نوشیدنی فرآوری نشده در امان نیستیم.

اما اگر از محافظت خود در برابر رادیکال های آزاد ایمن نیستید نگران نباشید. ما به شما استفاده از ویتامین سی را توصیه می کنیم، بخاطر اینکه برخلاف ضد آفتاب ها، مرطوب کننده ها یا روغن ها، ویتامین C را نمی توان به راحتی پاک کرد یا آن را شستشو داد.

با استفاده بهینه و به موقع از آن با محافظت و مقاومت ویتامین C، رادیکال های آزاد سرانجام از بین می رود اما می توانید یک مخزن برای محافظت مناسب در برابر نور ایجاد کنید. این کار با استفاده از ویتامین C در هر هشت ساعت انجام می شود.

همچنین، نور UV میزان ویتامین C پوست را کاهش می دهد. آنچه در یک منبع معتبر یافت شده این است که ویتامین C موضعی بهتر است بعد از قرار گرفتن در معرض نور UV و قبل از آن استفاده نشود.

همیشه از SPF با ویتامین C استفاده کنید

اگرچه سرم ویتامین C جایگزینی برای ضد آفتاب نیست (در حقیقت، حساسیت به آفتاب با قرار گرفتن در معرض آن افزایش می یابد)، این دو با هم می توانند به منظور تقویت محافظت از پوست در برابر صدمه به طور همزمان کارآیی بسیار بالایی داشته باشند.

نظرسنجی

نحوه انتخاب بهترین سرم برای اضافه کردن به محصولات پوستی شما

What to look for in a vitamin C serum

شما ممکن است آماده ضربه زدن به دکمه خرید سرم ویتامین C باشید ، اما انتخاب سرم ویتامین C که در واقع برای پوست شما کارآمد خواهد بود، مستلزم تحقیقات کمی در مورد محصولات مرغوب و با کیفیت است.

چه نکات مهمی را باید در سرم ویتامین C با کیفیت جستجو کرد

چه نکات مهمی را باید در سرم ویتامین C با کیفیت جستجو کرد

 • فرم: اسید ال – اسکوربیک
 • غلظت: 10-20 درصد
 • اجزاء تشکیل دهنده مجاز و ضروری: اسید ال – اسکوربیک، توکوفرول (ویتامین E) یا گلوتاتیون، اسید فرولیک
 • بسته بندی: بطری های شیشه ای تیره یا رنگی با تحویل بدون هوا
 • قیمت: عامل مهمی در کیفیت نیست، بلکه مارکی را انتخاب کنید که متناسب با بودجه شما باشد.

 

فرم: ویتامین C می تواند به عنوان چندین نام مختلف در برچسب ماده ظاهر شود، اما موردی که می خواهید ال – اسکوربیک اسید است که مؤثرترین آن است. یک مطالعه قدیمی تر به روش اعتماد به منابع معتبر در مقایسه با مشتقات ویتامین C مشترک با اسید ال – اسکوربیک افزایش جذب را نشان نداد.

اطمینان حاصل کنید که این ماده خوب در سرم های ایده آل به عنوان یکی از پنج ماده اول، به بالای برچسب نزدیک است.

غلظت: بهترین نقطه مورد اعتماد برای سطح غلظت سرم های با کیفیت بین 10 تا 20 درصد است. شما قطعاً می توانید با غلظت های بالاتر از 8 درصد برای حداکثر کارآیی از آنها استفاده کنید. اما استفاده از سرم با افزایش غلظت به بیش از 20 درصد با استناد به منابع معتبر می تواند منجر به تحریک شود و ولی فایده آن را افزایش نمی دهد.

تست حساسیت پوست خود با درصد بالایی از غلظت
استفاده از ویتامین C بیشتر مواقع برای پوست بی خطر است، اما در موارد نادر ممکن است عوارض جانبی مانند لک، قرمزی، خشکی یا تغییر رنگ زرد بر روی پوست ایجاد شود. مانند هر محصول جدید، ابتدا یک آزمایش یا تست حساسیت روی پوست خود قبل از هر گونه استفاده از آن به صورت کامل امتحان کنید.

مواد لازم: به دنبال هر دو ویتامین C و E باشید، یا ال آسکوربیک اسید و توکوفرول به ترتیب، در لیست مواد تشکیل دهنده در سرم ویتامین سی مورد نظر خودتان وجود داشته باشد. از این تقویت کننده های پوست به عنوان بهترین مواردی که در کنار هم خوب هستند استفاده کنید.

ویتامین E ویتامین C را برای محافظت حداکثر از پوست تثبیت می کند، یکی دیگر از آنتی اکسیدان ها به نام گلوتاتیون نیز یک مکمل خوب برای ویتامین C است.

بسته بندی: قرار گرفتن در معرض هوا، نور و گرما می تواند سرم ویتامین C شما را تخریب کند. به دنبال محصولی باشید که به جای پمپ هوا، در یک بطری شیشه ای تیره قرار دارد که دارای یک قطره چکان دارویی است.

برخی از خرده فروشان برای ماندگاری طولانی تر آن پیشنهاد می کنند محصول را در یخچال نگهداری کنید. یک برند معتبر و متفکر شامل برچسب توضیحات و دستورالعمل های نحوه استفاده صحیح از سرم و نگهداری آنها می باشد، که آن را به همراه محصول به مشتریان خود ارائه می دهند.

 

مدت زمان انقضا

بسیاری از سرم های ویتامین C به رنگ زرد هستند، اما اگر محصول شما رنگ قهوه ای یا نارنجی تیره به خود گرفته، وقت آن است که استفاده از آن را به طور کامل قطع کنید و آن را دور بیندازید زیرا خیلی خراب شده است.
همچنین اگر سرم شما از رنگ زرد خارج شده و روشن می شود، این نشانه آن است که سرم در حال اکسید شدن بوده و اثرات مفید کمتری هم بر روی پوست خواهد داشت.

قیمت: عواملی مانند غلظت و فرمولاسیون، کیفیت ویتامین C سرم را تعیین می کنند، نه برچسب قیمت آنها.از مزایای مهم پودر ویتامین سی که خودتان آن را تهیه می کنید

از مزایای مهم پودر ویتامین C که خودتان آن را تهیه می کنید

آیا معجون پوستی بیش از حد دریافت کرده اید؟ شما می توانید روزانه یک پودر ویتامین C را به یک سرم یا مرطوب کننده موجود در مصرف روزانه خود اضافه کنید.
شما ممکن است برخی از خطوط مراقبت از پوست را دیده باشید، پودرهای ویتامین C مانند نسخه تقویت کننده توربو فلسفی، که تقریباً 100 درصد اسید آسکوربیک است عمل می کنند. یا می توانید یک پودر مکمل غذایی را با هم بخورید، مانند پودرهای مکملی که حاوی اسید آسکوربیک صد در صدی هستند. شما می توانید در خرده فروشی ها، ویتامین C مورد علاقه خود را با توجه به هزینه ای که می خواهید بپردازید پیدا کنید.

به خاطر داشته باشید که ترکیب ویتامین C با سایر مواد خاص ، مانند ویتامین E و اسید فریکلیک ، همان چیزی است که به تثبیت آن کمک می کند و باعث می شود پوست شما آن را جذب کند.

بنابراین ، بازی شیمیدان در حمام خود با مجموعه محصولات خود ممکن است نتیجه مشابه خرید یک سرم ویتامین C از پیش ساخته را نداشته باشد. با این حال ، اگر شما خودتان تمایل دارید انجامش دهید، می توانید از پودر های با کیفیت استفاده کنید تا سرم خود را با تمام مواد لازم مقرون به صرفه کنید.

هر برند و یا مارک دیگری که خریداری می کنید، نکته اصلی این است که با تحقیقات زیاد انجام شده ویتامین C یکی از بهترین مواد آزمایش شده و واقعی پوست شماست که می توانید آن را تهیه کنید.
برای به دست آوردن جوایز صرفه جویی در ویتامین C، نیازی به نسخه فانتزی (خواندن قیمت) ندارید.

به عبارت عامیانه : تا می توانید در استفاده ویتامین c و سرم مربوط به آن دست و دل باز باشید و برای محافظت از پوست خود از آسیب ها به مقدار زیادی از آن استفاده کنید.

آمریکا و هر کرم بهداشتی و آرایشی دیگری می‌توانید به فروشگاه اینترنتی نسل زیبا و مجموعه‌ “آرایشی و بهداشتی” آن سری بزنید، در آنجا بهترین کرم‌های ویتامین سی آمریکایی را در کنار کرم‌های مرطوب کننده، ضد چروک و روشن‌کننده پوست می‌توانید پیدا کنید و به آسانی بخرید.

همچنین می‌توانید در نسل زیبا مگ در مورد انواع لوازم آرایشی و بهداشتی و همچنین خرید کرم ویتامین سی بیشتر بدانید.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *