زیبایی, مراقبت از مو

راهنمای خرید سشوار مناسب ، انتخاب سشوار مناسب

خرید سشوار مناسب

راهنمای خرید سشوار

راهنمای انتخاب و خرید سشوار مناسب و حرفه ای متناسب با نوع موی شما

راهنمای خرید سشوار مناسب 1 – در صورتی که مو های شما ضخیم و یا فریزی است، به دنبال یک سشوار یونی ( ionic ) یا تورمالین باشید. سشوارهای یونی یا تورمالین، یون های منفی را از بین می برند و به خشک شدن سریعتر قطرات آب بر روی موهای شما کمک می کنند. در این حالت، احتمال اینکه موهای شما بعد از خشک شدن دوباره سیخ و یا فریزی شود خیلی کمتر خواهد بود. بنابراین “اگر موهای ضخیمی دارید که زیاد حالت سیخ سیخ و یا فریزی دارند ، برای داشتن بهترین نتیجه ، به دنبال سشواری برای خرید باشید که تکنولوژی داخلی یونی و یا تورمالین دارد”

انتخاب سشوار حرفه ای ، راهنمای خرید ، نحوه خرید و انتخاب سشوار حرفه ای و سالنی و خانگی مناسب ، انتخاب سشوار مناسب

تورمالین یک فلز نیمه قیمتی است که قوی ترین و شدید ترین عملکرد یونی را فراهم می کند. یک سشوار تورمالین احتمالاً از یک سشوار معمولی یونی گران تر است. با این حال ، اگر موهای شما ضخیم و فریزی است ، ارزش خریدش را دارد و می توانید بر روی آن سرمایه گذاری کنید.

سشوار یونی و یا تورمالین برای موهایی که به راحتی خشک نمی شوند ، گزینه های بسیار مناسبی هستند و بسیار مفید خواهند بود.

اگر موهای ظریف و یا نازکی دارید ، از سشوار های یونی خودداری کنید. زیرا این سشوار ها ، از نظر حجم دهی ، ممکن است به اندازه انواع دیگر سشوار های مخصوص ، موثر نباشند.

راهنمای خرید سشوار مناسب و حرفه ای ، نحوه انتخاب

راهنمای خرید سشوار مناسب 2 – اگر موهای ظریف ویا یا خشکی دارید ، یک سشوار سرامیکی یا چینی را در نظر بگیرید. سشوار هایی که دارای پوشش پلاستیکی یا فلزی باشد که توسط یک محفظه از جنس سرامیک و یا چینی پوشانده شده باشند ، معمولا گرمای استاندارد تر و یکنواخت تری دارند ، یعنی گرمای آنها آسیب کمتری به مو می زند. بنابراین این سشوار های برای افرادی که موهای حساس ، خشک و ظریفی دارند که به راحتی آب از دست می دهد و خشک می شود ، انتخاب بسیار مناسب می باشند.

راهنمای خرید سشوار مناسب ، سشوار حرفه ای و سشوار سالنی ، نحوه انتخاب و خرید

نکته مهم : اگر مطمئن نیستید چه نوع سشوار بسته به نیاز موهایتان خریداری کنید ، یک سشوار سرامیکی یا سشوار دارای جنس چینی برای همه انواع مو ها ، مناسب می باشند.

سشوار های سرامیکی یا چینی نیز از یون های منفی برای جلوگیری از وز شدن مو استفاده می کنند و به شما امکان می دهند موهای خود را خیلی سریعتر خشک کنید.

راهنمای خرید سشوار مناسب برخی از سشوار های سرامیکی یا چینی از فناوری مادون قرمز استفاده می کنند. این بدان معنی است که آنها از امواج انرژی طولانی تری استفاده می کنند که به موها نفوذ می کنند بنابراین این نوع سشوار ها ، مو را از درون خشک می کنند.

انتخاب سشوار مناسب برای انواع مو

3 – اگر موهای زیادی دارید ، یعنی میزان و حجم موهایتان زیاد است ، یک سشوار تیتانیوم انتخاب کنید. سشوار تیتانیومی، گرما را در دمایی ثابت و یکنواخت برای شما تامین می کند. این نوع سشوار ها خیلی گرم می شوند ، بنابراین برای موهای ظریف و یا نازک و یا موهای آسیب دیده ، اصلا انتخاب مناسبی نیستند. با این حال ، اگر موهای بسیار ضخیم و یا موهای زیادی دارید ، یک سشوار تیتانیومی به شدت می تواند به کاهش مدت زمان خشک شدن موی شما کمک کند. وزن تیتانیوم کمتر از سرامیک یا چینی است ، بنابراین سشوار تیتانیوم معمولاً سبکتر است. این مورد باعث می شود وقتی موهای زیادی برای خشک شدن دارید ، نگه داشتن آن برای شما راحت تر باشد.

میزان قدرت ، سایز و وزن یک سشوار مناسب

راهنمای خرید و انتخاب سشوار مناسب و حرفه ای

سشواری که انتخاب می کنید ، 1500 وات و یا بیشتر باشد. میزان وات یک سشوار درواقع نشانگر آن است که موتور آن سشوار چقدر محکم تر و سریع تر کار می کند.

هرچه میزان وات یک سشوار بالاتر باشد ، سریعتر می توانید موهای خود را خشک کنید. سشوار های با وات کم معمولاً ارزان تر هستند ، اما اغلب مجبور می شوید آنها را با سشوار های با وات بیشتر جایگزین کنید ( زود تر خراب می شوند )

برای اکثر موها ، یک سشوار بین 1300 و 1800 وات باید کافی باشد ، در صورتی که موهای واقعاً ضخیم و فری دارید ، از سشوار هایی با وات بالاتر استفاده کنید. افرادی که موهای ضعیفی دارند یا موهایی که آسیب دیده ، بیشتر باید از حوله برای خشک کردن موهای خود استفاده کنند و یا از سشوار با درجه حرارت خیلی کم.

راهنمای خرید سشوار مناسب برای استفاده خانگی ، سشواری را انتخاب کنید که حد اقل دارای وات 1500 باشد. اگر موهای شما بسیار ضخیم است ، از سشواری با وات بین 1800 تا 2000 استفاده کنید. این سشوار ها البته شبیه سشوار هایی هستند که در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند ، بنابراین می توانید در خانه از یک سشوار با همان کیفیت سشوار های سالنی استفاده کنید.

کارشناسان ما چه می گویند ؟

وات سشواری که در خانه استفاده می کنید با قدرت سشوار مورد استفاده در سالن ها متفاوت خواهد بود ، اما برای مصرف خانگی چیزی حدود 1500 وات می خواهید. در یک سالن ، جایی که باید از یک سشوار در تمام طول روز استفاده شود ، معمولاً سشوار هایی با 2200 وات پیدا می کنید. سشوار های 2200 وات معمولاً بسیار قوی تر از سشوار هایی هستند که افراد در منزل استفاده می کنند.

وزن مناسب سشوار حرفه ای ، راهنمای خرید و نحوه انتخاب

2 – در انتخاب سشوار دقت کنید یک سشوار سبک انتخاب کنید تا بازوهای شما خسته نشود. ممکن است این موضوع برای شما خیلی جزئی به نظر برسد ، اما مهم است که وزن یک سشوار را هنگام خرید در نظر بگیرید. برای اینکه هنگام سشوار کردن موها نتیجه مطلوب تری بگیرید و خسته نشوید و عمل سشوار کردن برای شما راحت تر باشد ، وزن یک سشوار بسیار مهم است.

برای راحت تر خشک کردن مو ، به دنبال سشواری باشید که وزن آن تقریباً 1 پوند (0.45 کیلوگرم) یا 450 گرم باشد.

راهنمای خرید سشوار مناسب ، سشوار حرفه ای و سشوار سالنی ، نحوه انتخاب و خرید

راهنمای خرید سشوار مناسب ، دکمه های یک سشوار حرفه ای و مناسب

3 – سشواری را انتخاب کنید که دارای تنظیم درجه حرارت و گرمای متعددی باشد. مثل سشوار حرفه ای پریمیوم کوراک که 4 حالت گرمایی و 4 حالت سرعت دارد که در نتیجه آن می توانید 16 ترکیب مختلف از سرعت و گرما داشته باشید. حد اقل سشواری را انتخاب کنید که دارای سه حالت گرما دهی کم ، متوسط و بالا باشد ، که بتوانید بر اساس نیازتان ، دقیق ترین میزان گرما را برای خشک کردن موهایتان انتخاب کنید.

  • برای موهای ریز ، نازک یا خشک ، دمای کم حرارت به خوبی کار می کند.
  • برای موهای معمولی ، تنظیم بر روی حالت متوسط ایده آل است.
  • برای موهای درشت و ضخیم ، از تنظیم گرمای زیاد استفاده کنید.

سشواری انتخاب کنید که دارای تنظیمات خنک کنندگی و یا باد سرد نیز باشد ، این مورد باعث می شود تا موهای براق و درخشان تر و همچنین موهای کمتر فریز شده و یا وز شده داشته باشید. هنگامی که موهای شما تقریباً 80٪ خشک شده است ، از تنظیم گرما به حالت خنک بروید ، این موضوع باعث می شود تا بدون گرم شدن زیاد موی سر و بدون آسیب زدن ، موهای شما به راحتی کاملا خشک شود.

انتخاب سشوار مناسب ، نحوه انتخاب و خرید سشوار مناسب و حرفه ای برای سالن

4 – در صورت داشتن موهای فر و یا موج دار ، سشواری انتخاب کنید که دارای دیفیوز یا پخش کننده جریان هوا باشد. دیفیوزر اتصال دهنده ای است که هوای گرم را در یک نقطه وسیع تر و بیشتر توضیع می کند ، بدون اینکه موهای شما را فقط در یک نقطه گرم و خشک کند. مخصوصا اگر موهای خیلی فر دارید ، استفاده از دیفیوزر باعث می شود تا موهای شما علاوه بر نگه داشتن حالت طبیعی خود ، حجم پیدا کرده ولی بافت خودش را حفظ کند.
یک دیفیوزر به انتهای سشوار وصل می شود و قابل برداشت است ، بنابراین شما می توانید فقط در صورت تمایل از آن استفاده کنید.

راهنمای خرید سشوار مناسب ، سشوار حرفه ای و سشوار سالنی ، نحوه انتخاب و خرید

انتخاب سشوار مناسب ، نحوه انتخاب و خرید سشوار مناسب و حرفه ای برای سالن

5 – سشواری انتخاب کنید که دارای نازل متمرکز کننده باد و جریان هوا یا کانسنتریتور باشد. مانند دیفیوزر ، کانسنتریتور نیز به انتهای سشوار متصل می شود ، با این تفاوت که جریان هوا را به صورت متمرکز پخش می کند. بنابراین ابزار مفیدی است که همیشه لازم خواهید داشت اگر موهای خود را زیاد سشوار می کنید. همچنین باعث می شود که فریز یا وزی در موها کمتر شود. هرگاه از متمرکز کننده هوا بر روی سشوار خود استفاده می کنید ، همیشه به یاد داشته باشید که سشوار را رو به پایین بگیرید و با موهای شما برخوردی نداشته باشد و همزمان که موی خود را خشک می کنید از یک شانه نیز برای صاف کردن موهای خود استفاده کنید. به گونه که سشوار پست سر شانه حرکت کند ، در جهت پایین ، این مورد باعث خواهد شد تا موهای شما کاملا براق و صاف شود.

 

راهنمای خرید سشوار مناسب با توجه به مشخصات گفته شده ، نسل زیبا یکی از حرفه ای ترین و با کیفیت ترین سشوار های موجود در بازار را در اینجا به شما معرفی می کند ، سشوار پریمیوم برند کوراک CROC ، که در کشور کره جنوبی تولید و در آمریکا طراحی شده است. مشخصات فنی و ویژگی های این محصول در زیر آورده شده است :

 

ویژگی یا مشخصه  سشوار پریمیوم کوراک سشوار های دیگر
موتور DC – دی سی با قدرت چرخش 18000 دور در دقیقه و 48 ولت تقریبا بین 24 تا 36 ولت و دور موتور بین 12000 تا 15000 دور در دقیقه
بیشترین میزان مصرف برق 1500 وات ( در موتور DC ) تقریبا بین 1000 تا 1300 وات در موتور های دی سی
میزان جریان هوا 17 متر در ثانیه 13 تا 14 متر در ثانیه
وزن 370 گرم تقریبا بین 482 تا 623 گرم
میزان صدای دستگاه 59 دسیبل تقریبا بین 70 تا 90 دسیبل
طول کابل برق 3 متر و 65 سانتی متر تقریبا 2 متر و 74 سانتی متر
تنظیمات 16 نوع تنظیم ، 4 تنظیم برای میزان دما و گرما و 4 تنظیم برای سرعت 6 نوع تنظیم ، 2 تنظیم برای میزان گرما و 3 تنظیم برای سرعت
تولید یون های الکترونیکی CC/12000 ( از سرامیک و تورمالین ) تقریبا 3000 تا 5000/CC
بیشینه دما یا ماکزیموم دما 340 درجه فارنهایت ( 170 درجه سلسیوس ) 250 درجه فارنهایت ( 125 درجه سلسیوس)

 

در صورت تمایل به دریافت مشاوره در خصوص این محصول و محصولات برند تخصصی موی CROC می توانید به شماره 09023673837 بر روی تلگرام و یا واتس اپ پیام داده و یا به طور مستقیم با این شماره در تماس باشید.

جهت مشاهده این سشوار فوق العاده با کیفیت و تخصصی ، اینجا کلیک کنید.

راهنمای خرید سشوار مناسب ، سشوار حرفه ای و سشوار سالنی ، نحوه انتخاب و خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *