انتشار در

چگونه می توانم از اصالت کالا اطمینان حاصل کنم ؟

شرکت نسل زیبا، شرکتی متعلق به تمام نسل ها می باشد . نسلی زیبا که دارای ذهنی پویا و کنجکاو بوده و در جستجوی بهترین و با کیفیت ترین محصولات می باشد. این شرکت نماینده توزیع انحصاری محصولات ارائه شده بر روی این وبسایت است. اصالت کلیه کالاها از مجاری زیر امکان پذیر است :
سازمان دارو و غذای ایران ، سازمان غذا و داروی آمریکا ( FDA ) ، سازمان حمایت از مصرف کنندگان آمریکا ( PCPC ) و سازمان حمایت از تجارت شرکت های آمریکایی جهت جلوگیری از محصولات تقلبی ( GS1.org ).

  • با وارد کردن بار کد 12 رقمی بین المللی موجود بر روی بسته محصول به آدرس زیر متعلق به سازمان حمایت از تجارت آمریکا برای جلوگیری از تقلب محصول، آدرس تجاری بار کد ثبت شده با آدرس درج شده بر روی بسته بندی محصول باید یکسان باشد.

    http://gepir.gs1.org/index.php/search-by-gtin

  • از طریق سازمان غذا و داروی ایران نیز اصالت کالا قابل پیگیری است ، به این صورت که برچسب زرد رنگ اصالت روی محصول را خراشیده و شماره 16 رقمی موجود را به شماره ارائه شده اس ام اس کنید. در کمتر از 5 دقیقه پیامی منطبق با برچسب سفید روی محصول برای شما ارسال خواهد شد که نشان از اصالت کالا دارد.
  • برند Forever Bloom در سایت PCPC یا ( Personal Care Products Council ) متعلق به سازمان حمایت از مصرف کنندگان آمریکا ثبت شده است. کافیست در قسمت جست و جوی سایت نام Forever Bloom را وارد کنید.
  • در سازمان غذا و داروی آمریکا ( FDA ) نام شرکت و تولیدی آن ثبت گردیده است.

جهت مشاهده کلیه پرسش و پاسخ های متداول اینجا کلیک کنید.

آیا این مطلب مفید بود ؟

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (3 رای، میانگین امتیاز3٫00 از 5)
3 3